Salongsbord

320484

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skulpterad pelarfot, höjd ca 77, 80x108 cm

Skador

Rum 9

Salongsbord

Budhistorik (3 bud)

1949697
1949773
1949697

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.