Soffa Sören Lund

320481

SÖREN LUND, soffa, samtida, Danmark, randig klädsel, ben i vitmetall, lösa plymåer, längd ca 250 cm, höljd ca 70, djup ca 87 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar, benen med ytskador

Möbler, Soffor, Design

Rum 11

Soffa Sören Lund

Budhistorik (3 bud)

1948475
1944514
500
1944262

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.