Skrivbordsstol "Aeron" Herman Miller

320472

Smärre skador, bruksslitage, sitsen med skada

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 6

Skrivbordsstol

Budhistorik (15 bud)
1949521
5 600
1949513
5 400
1949454
5 200
1949359
5 000
1949453
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.