Skrivbordsstol "Aeron" Herman Miller

320471

Smärre skador, bruksslitage, en reglageknopp lös

Möbler, Design

Rum 11

Skrivbordsstol

Budhistorik (27 bud)
1949161
6 400
1949158
6 200
1949154
6 000
1949157
6 000
1949154
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.