Skrivbordsstol "Aeron" Herman Miller

320470

Smärre skador, bruksslitage

Möbler, Design

Rum 13

Skrivbordsstol

Budhistorik (11 bud)
1949226
3 800
1948959
3 600
1949225
3 600
1948959
3 400
1948461
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.