Ring18 k guld rubiner och diamanter

320432

RING, 18 k guld, 8 carréslipade rubiner, 6 briljanter totalt ca 0,06 ct, 1990-tal, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 2 g

Rubiner med smärre slitage

Guld/Smycken

Budhistorik (13 bud)
1959745
1959734
1959728
1959727
900
1959726

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.