Ring 18 k guld smaragd diamanter

320414

RING, 18 k guld, trappslipad smaragd, 2 gammalslipade diamanter, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 2,7 g

Smaragd med kantnagg och repor, hack

Guld/Smycken

Budhistorik (20 bud)
1958149
3 400
1958097
3 200
1958145
1958097
2 800
1958139
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.