Ring 18 k guld

320409

RING, 18 k guld, carréslipade blå stenar, 6 briljanter totalt ca 0,06 ct, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 4,1 g

Blå stenar med skador och omfattande slitage

Guld/Smycken

Ring 18 k guld

Budhistorik (3 bud)

1957748
850
1952059
750
1951748

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.