Vas och skål

320391

CARL-HARRY STÅLHANE, STIG LINDBERG, stengods, fajans, skål och vas, Rörstrand, Gustavsberg, signerade, monogramsignerad CH.S-e och Stig Lindbergs studiohand, höjd 6 resp 15,5 cm

Vas med nagg och slitage

Keramik/Porslin

Monter 7

Vas och skål

Budhistorik (1 bud)

1949045
2015-07-16 11:50:46

2015-07-16 kl 15:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.