Ulrica Hydman Vallien färglitografi

320366

ULRICA HYDMAN VALLIEN, (född 1938): "8 färger", signerad Ulrica HV, 194/250, färglitografi, 40x30 cm

Fack 40

Budhistorik (8 bud)
1949230
1 600
1948745
1949229
1948745
1946786

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.