Pernilla Stappe färglitografi

320355

PERNILLA STAPPE (född 1967): Figurscen, signerad Pernilla P. Stappe, numrerad 175/237, färglitografi, ca 35x26 cm

Fack 18

Pernilla Stappe färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1949197
650
1949191
600
1949196
600
1949191
550
1949129
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.