Omega Seamaster Calendar armbandsur

320352

OMEGA, stål / guld, herrarmbandsur, 1950-tal, Seamaster Calendar, automatiskt urverk, datum, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Tavla med skador, boett med sltiage

Klockor/Ur

Budhistorik (9 bud)
1953860
1953849
1953859
1 900
1953849
1 800
1953858
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.