John Jon-And oljemålning

320346

JOHN JON-AND, (1889-1941): "Havsviken", signerad Jon And, olja på pannå, ca 50x70 cm

Rum 1

John Jon-And oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1949203
3 600
1949202
1945030
1944537
1943123

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.