Gunnar Torhamn oljemålning

320345

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): "Naket", signerad Torhamn, olja på duk, ca 61x51 cm

Rum 22

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1949438
1949437
3 200
1942474
2 600
1941879

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.