Ingrid Roth oljemålning

320344

INGRID ROTH (född 1958): "Breakfast", signerad, olja på duk, ca 75x92 cm

Rum 1

Ingrid Roth oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1949501
9 200
1949470
9 000
1949469
8 800
1949468
8 600
1949461
8 400

Slutpris SEK:
9 200
899 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.