Ulrica Hydman Vallien oljemålning

320343

ULRICA HYDMAN VALLIEN, (född 1938): Komposition med stilleben, signerad Ulrica HV, olja på duk, ca 100x80 cm

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
1949305
11 000
1946427
10 500
1943658
10 000
1941942
1941861

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.