Einar Wallquist blyerts

320339

EINAR WALLQUIST (1896-1985): (2) Fjällandskap signerade och daterade -70 resp 74, blyerts, ca 30x23 resp 24x33 cm

Fack 22

Einar Wallquist blyerts

Budhistorik (17 bud)
1949088
1949136
1 900
1949088
1 800
1947278
1 700
1947278
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.