Einar Wallqvist porträtt

320338

EINAR WALLQUIST (1896-1985): (3) Porträtt, signerade och daterade -74, blyerts, ca 32x26 cm

Fack 31

Einar Wallqvist porträtt

Budhistorik (1 bud)

1949412
2015-07-16 20:43:47

2015-07-16 kl 20:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.