Einar Wallqvist porträtt

320337

EINAR WALLQUIST (1896-1985): (2) Porträtt, signerade och daterade -73/ -74, blyerts, ca 32x26 cm

Fack 11

Einar Wallqvist porträtt

Budhistorik (1 bud)

1949244
2015-07-16 18:28:20

2015-07-16 kl 19:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.