Spegellampetter i gustaviansk stil

320333

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, för ett ljus vardera, höjd 44 cm

Diverse, Speglar

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
1946535
4 200
1946497
1946533
3 800
1946497
3 600
1944461
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.