Brickbord ek

320331

BRICKBORD, 1900-tal, ek, löstagbar bricka, på hjul, höjd 61, 62x44 cm

Slitage, ett hjul saknar gummi

Rum 3

Brickbord ek

Budhistorik (8 bud)
1949258
750
1949249
700
1942809
650
1942809
500
1949060
450

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.