Golvlampa mässing

320330

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, vridbar skärm, höjd ca 116 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 1

Golvlampa mässing

Budhistorik (5 bud)
1949262
600
1942433
550
1942433
500
1949261
450
1942433

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.