Brosch armring penna

320329

BROSCH, 1800-tal, ARMRING, PENNA, mm, delvis guld

Skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch armring penna

Budhistorik (10 bud)
1948761
850
1948512
1948760
1948512
750
1948759
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.