Oljemålning

320323

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen JOHN A KNIGHT (c.1825-?): Lexington, signerad och daterad J.A. Knight 1946, olja på duk, 46x62 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1949189
5 000
1948012
2 600
1946002
1945608

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.