Tennljusstake Niclas H Holmberg

320321

NICLAS H. HOLMBERG (1832-1839), ljusstake, tenn, 1837 Göteborg, för 3 ljus, höjd ca 32 cm

Skador, bucklor

Belysning, Bordslampor

Monter 3

Budhistorik (20 bud)
1948453
2 400
1948460
1948453
1948458
1 900
1948453
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.