Servisdelar Rococo Gustavsberg

320319

SERVIS, 59 dlr, Gustavsberg Rococo, bestående av: 8 mattallrikar, 14 djupa, 9 bordstallrikar, 11 + 11 assietter, 1+1+1 uppläggningsfat, fiskfat, såsskål, såssnipa

Slitage, missfärgningar, enstaka mindre nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 5

Budhistorik (25 bud)
1948379
3 400
1943188
3 200
1948347
1943188
2 600
1945475
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.