Appliquer empire

320317

APPLIQUER, 1 par, empire, brännförgylld brons, delvis patinerade, för 3 ljus vardera, höjd ca 28 cm

Spår av elektrifiering, slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 27

Appliquer empire

Budhistorik (5 bud)
1947265
4 200
1946963
2 600
1945819
2 400
1941770
1941374

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.