Yon Sundberg skulptur

320316

YON SUNDBERG (1931-91): "Flöde", signerad och daterad 78 under träsockel, objekt i metall på träsockel, höjd 29 cm

Konst, Skulpturer

Monter 4

Yon Sundberg skulptur

Budhistorik

2015-07-15 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.