Strumpeband 1800-tal

320314

STRUMPEBAND, 14 st., 1800-tal, bl a av pärlbroderi, varav en med monogram och datering, spår av märkningar

Skador, uppfästa på bakstycke

Diverse, Mattor/Textilier

Monter 3

Strumpeband 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1948306
1948112
1947650
600
1947019
500
1942599

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.