Sekretär gustaviansk

320312

SEKRETÄR, gustaviansk, fanérat i valnöt, brännförgyllda mässingsbeslag, med lådinredning, höjd ca 100, 104x46 cm, nyckel finns

Skador, slitage, sned skrivskiva, renoverat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 8

Sekretär gustaviansk

Budhistorik (25 bud)
1948537
8 600
1948533
8 400
1948531
8 200
1948532
8 000
1948531
7 200

Slutpris SEK:
8 600
840 EUR, 983 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.