Einar Forseth

320310

EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga till kyrkofönster signerad och daterad, 1950-tal, blandteknik på smörpapper uppfodrad på pannå, 88x35 cm; oramad

Skador

Rum 4

Einar Forseth
Budhistorik (7 bud)
1948471
650
1945935
600
1945935
500
1948442
450
1945935

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.