Spelbord sengustavianskt

320307

SPELBORD, sengustavianskt, omkring 1800, fanérat i mahogny, med inredning, beslag i mässing, spelmarker medföljer, mått ihopfällt höjd ca 77, 87x43 cm

Saknar lister, skriva med lagningar och skador

Rum 21

Spelbord sengustavianskt

Budhistorik (3 bud)

1947910
750
1943984
700
1943752

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.