Spegel gustaviansk

320302

SPEGEL, gustaviansk, 1800-tal, förgylld dekor i pastellage, höjd ca 108x42 cm

Senare glas, senare bakstycke, skador

Speglar

Rum 12

Spegel gustaviansk

Budhistorik (10 bud)
1948669
2 600
1945617
2 400
1945399
1943993
1944059

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.