Omega armbandsur i 18 k

320300

OMEGA, 18 k guld, herrarmbandsur, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter ca 33 mm

Gravyr, lös krona, tavla med fläckar, glas med repor

Klockor/Ur, Fashion

Omega armbandsur i 18 k

Budhistorik (20 bud)
1948587
2 600
1948585
2 400
1945599
1942881
1945598

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.