Brosch 18 k vitguld rosenstenar och pärlor

320299

BROSCH, 18 k vitguld, diamanter med rosenslipning samt 19 småpärlor, millegriffedekor, 1920/30-tal, längd 7,5 cm, vikt ca 6,5 g

Broschens sidor något skeva/ojämna samt med 2 lagningar

Guld/Smycken

Budhistorik (2 bud)

1947932
1943485

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.