Einar Forseth 1920-21 Napoli

320286

EINAR FORSETH (1892-1982): (2) Italiensk pojke, signerade och daterade Napoli 1920-21, blandteknik/krita, 30x21 resp 35x22 cm; 1 ramad, 1 oramad

Veck, skador

Konst, Teckningar

Rum 8

Einar Forseth 1920-21 Napoli

Budhistorik (2 bud)

1948589
1948247

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.