Einar Forseth akvarell

320285

EINAR FORSETH (1892-1982): Sittande modell på stol, signerad och daterad Einar Forseth 1941, akvarell, 32x19 cm

Fack 53

Einar Forseth akvarell
Budhistorik

2015-07-15 kl 19:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.