Oidentifierad konstnär akvarell

320277

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Paus vid blomsteräng, signerad E Collins June 1898, akvarell, ca 29,5x39 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Budhistorik (7 bud)
1941116
600
1941025
550
1941115
500
1941025
450
1941041

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.