Lars Herder oljemålning

320276

LARS HERDER (1923-1976): Utsikt över sundet, signerad Herder, a tergo daterad 1963, ca 80x100 cm

Ytskador, retuscher

Fack 21

Lars Herder oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1948616
1948614

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.