Joseph Wolfram oljemålning

320272

JOSEPH WOLFRAM (ca 1860-1873): Zigeuner auf Reisen, signerad JWf, olja på pannå, ca 26x13 cm

Ytskador från ram

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Joseph Wolfram oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1948364
1948088
3 800
1948363
3 600
1948088
3 400
1948362
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.