Joseph Wolfram oljemålning

320271

JOSEPH WOLFRAM (ca 1860-1873): Ungarisches Marktfuhrwerk, signerad JWf, olja på pannå, ca 26x13 cm

Ytskador från ram, skada/stötmärke

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Joseph Wolfram oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1948233
1 600
1948077
1948077
1947797
1945766

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.