Oidenttifierad konstnär oljemålning

320262

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Heimkeler von der Jagd, signerad Ch Elliot, olja på pannå, ca 13x26,5 cm

Ytskador från ram

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Budhistorik (8 bud)
1948261
1940559
750
1943364
700
1940559
650
1942004
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.