Oidentifierad konstnär oljemålning

320261

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Rendezvous vor der Jagd, signerad Ch Elliot, olja på pannå, ca 13x26 cm

Ytskador från ram

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Budhistorik (31 bud)
1948327
3 600
1948323
3 400
1948322
3 200
1948301
1948319

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.