Ring 18 k guld safirer och briljanter

320241

RING, 18 k guld, 3 fasetterade safirer, 4 briljanter totalt ca 0,20 ct, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,6 g

Safirer med skador och ytslitage

Guld/Smycken

Budhistorik (12 bud)
1951258
1 400
1951172
1 300
1951035
1951034
1951033

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.