Brita

320217

BRITA af KLERCKER (1906-2001): Torgbild, "Mårtenstorget i Lund", signerad BK, Brita af Klercker 1943, olja på duk, ca 54x61 cm

Fack 42

Brita

Budhistorik (15 bud)
1947387
1 300
1948491
1947387
1948490
950
1947387

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.