José Nogué Massó oljemålning

320211

JOSÉ NOGUÉ MASSÓ (1900-tal): Landskap med hus, signerad, olja på pannå, ca 28 x 37 cm

Smärre ytskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

José Nogué Massó oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1948560
550
1946646
500
1948559
450
1946646
1948553

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.