Johan Ericson oljemålning

320209

JOHAN ERICSON (1849-1925): Motiv från Hjo, Vindarnas Udde i bakgrunden Omberg, signerad och daterad Joh Ericson Hjo 1891, ca 17 x26 cm

Konst, Äldre måleri

Johan Ericson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1948286
5 400
1948290
5 200
1948286
4 800
1948285
4 600
1948280
4 400

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.