Skrivskåp

320207

SKRIVSKÅP, 1800-talets början, s.k. smålandsskåp, intarisia med dekor av kompassros, 2-delat, höjd 209, 127x50 cm

sprickor, ytskador, fanérbortfall, renoverat och kompletterat,

Rum 18

Skrivskåp

Budhistorik (12 bud)
1948626
2 800
1948704
2 600
1948626
1948317
1948316
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.