Einar Forseth Underverk

320203

EINAR FORSETH (1892-1982): "Underverk", osignerad, blandteknik på smörpapper på papp, 82x45 cm; oramad

Skador

Rum 4

Einar Forseth Underverk
Budhistorik (8 bud)
1947363
650
1945932
600
1947362
600
1945932
500
1947308
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.