Oscar Björck

320192

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Mor och barn vid landsväg, signerad O. Björck, olja på pannå, ca 26x35 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Oscar Björck

Budhistorik (5 bud)
1948702
1948697
2 600
1943363
2 400
1942999
1940564

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.